...aan Anne van der Meiden
We stellen drie vragen aan Anne van der Meiden, communicatiewetenschapper en theoloog.
Nieuws? „De kabinetsformatie, die volg ik vrij intens. Als kiezende burger heeft die mijn grote interesse. Maar iedere keer overvalt mij de overdreven media-aandacht voor onbenullige zaken. Zoals gisteren: 200 camera's voor een dame die diamanten gekregen heeft. Walgelijk gewoon."
Passie? „Buiten zitten en schilderen. Dat is een van de grootste passies die ik heel mijn leven heb gehad. Ik zit ook op een tekencursus."
2010? „Hard werken. Ik heb net het manuscript ingeleverd voor mijn boek "Geloven op jaarbasis", dat in maart 2011 verschijnt. Mijn kinderen vroegen: „Wat geloof je nu eigenlijk nog?" Dat heb ik toch maar eens opgeschreven, in 366 stukken: voor elke dag één. Verder werk ik aan de vertaling van de "Heliand" (Heiland), een Oudsaksische bewerking van het Evangelie uit het jaar 830."
tekst Martijn den Hollander, beeld RD, Anton Dommerholt
3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw