Geld 'Bouw mee aan Haiti' waarschijnlijk voor school
APELDOORN - De opbrengst van de actie 'Bouw mee aan Haïti' gaat mogelijk naar een school. Dat maakte een woordvoerder van Woord en Daad maandag bekend.
De getroffen wijken/gebieden in Haïti zijn toegewezen aan de verschillende (internationale) hulporganisaties, waarvan Woord en Daad er een is. Hoewel er nog geen concrete projecten zijn toegewezen door Woord en Daad, wordt wel steeds duidelijker dat de giften bestemd zullen worden voor de wederopbouw van een school of meerdere scholen.
De actie 'Bouw mee aan Haiti' is georganiseerd door de Hersteld Hervormde Jongerenorganisatie, de Jeugdbond Gereformeerde Gemeenten, het Landelijk Contact Jeugdwerk van de Christelijke Ger. Kerken en de redactie van Puntuit.
3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw