Nog één dag stemmen
Het einde van de finaleronde van de Puntuitcheque komt dichterbij. Alleen vandaag kun je nog stemmen op een van de vier finalisten.
Maar er is een probleem. Juist tijdens de finaleronde hapert de reactiemogelijkheid op de website af en toe. Stemmen die op dat moment binnenkomen, verdwijnen in het niets en zijn niet terug te halen. Heel vervelend natuurlijk. De vraag is of de actie nu wel eerlijk afgerond kan worden.
De redactie gaat zich beraden op deze situatie en komt met een zo eerlijk mogelijke oplossing. Heb je gestemd en staat je reactie er niet tussen? Grote kans dat er juist op dat moment een storing was. Stem dan gerust nog een keer en kijk of je reactie er dan wel doorheen komt. Dinsdag maakt de redactie op deze pagina en op puntuit.nl de uitslag van de stemming en de afronding van de chequeactie bekend.
Kleinste man in rugzak de wereld over