„Agent wilde mij vermoorden"
Een 17-jarige scholier heeft in Amsterdam aangifte gedaan van poging tot moord door een agent. Dat heeft zijn advocaat maandag bekendgemaakt.
Op 17 juni achtervolgde de politie een auto met drie personen. Twee personen sprongen uit de auto en vluchtten weg, maar de 17-jarige bestuurder werd aangehouden.
Hierbij heeft de agent volgens de advocaat tot vier keer toe gericht geschoten. De jongen raakte gewond aan zijn hand. De advocaat verwijst hierbij naar een rapport van het openbaar ministerie dat een onderzoek is begonnen. De betrokken politieman is volgens hem als verdachte gehoord.
De scholier bevindt zich momenteel nog in voorlopige hechtenis op verdenking van poging tot inrijden op de agent. De jongen ontkent dat hij op de politieman wilde inrijden, aldus zijn raadsman.
De politie in Amsterdam en het openbaar ministerie konden maandagavond geen commentaar geven.
tekst en beeld ANP
"onbekend" schreef
Niet iedereen hoor. Die agent kan ook in paniek zijn geraakt, en ja.. dan ga je rare dingen doen!!
"Ikk" schreef
idd.., de jongen ontkent wel maar een politieman schiet niet zomaar! hij weet wat er dan gebeurt.., en wie liegt er nou tegenwoordig niet om zijn foouten? iedereen toch?
3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw