Politie pakt hoofdverdachte dood 16-jarige

>> 03-09-2010 | 14:54 | Jacomijn Hoekman <<
 

AMSTERDAM – De politie heeft vrijdagochtend in Vlaardingen een 18-jarige Amsterdammer aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij een schietpartij donderdagavond in de hoofdstad die een 16-jarige plaatsgenoot het leven kostte.

Dat liet de politie vrijdag weten.

De verdachte is een bekende van de politie en het slachtoffer en wordt gezien als hoofdverdachte.

In de nacht van donderdag op vrijdag werden in Amsterdam al zes mensen aangehouden die aanwezig waren bij de schietpartij. De verdachten, allen Amsterdammers tussen de 15 en 23 jaar, worden verhoord om uit te zoeken wat hun eventuele betrokkenheid is geweest.

Het slachtoffer, een bekende van de politie met verscheidene strafbare feiten op zijn naam, werd op straat beschoten. In het ziekenhuis overleed hij aan zijn verwondingen. De politie heeft nog geen idee van de achtergrond van de schietpartij. „We houden overal rekening mee. Als 16-jarige word je niet zomaar beschoten."

tekst en beeld ANP

 
reacties
Er zijn nog geen reacties geplaatst op dit artikel
reageer
Je reactie zal eerst door de redactie beoordeeld worden voor plaatsing.
Naam (verplicht)
email-adres (verplicht)
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh: € love nlflag
meer uit deze rubriek ...
Video

3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw

>> 03-02-2012 | 11:39 | <<
 
HASSELT - Een 83-jarige vrouw heeft met de vervanging van haar onderkaak afgelopen zomer een medische wereldprimeur beet. Het is namelijk voor het eerst dat een 3D-geprinte onderkaak bij een patiënt is ingebracht. Dat maakte de Universiteit van Hasselt (België) donderdag bekend.

Meer video's