Demonstraties Athene lopen uit op rellen
ATHENE – Demonstraties tegen de regering van Griekenland zijn donderdag in Athene uitgelopen op ongeregeldheden tussen betogers en de politie. Op verscheidene plaatsen in de hoofdstad deden enkele duizenden mensen mee aan protesten tegen miljardenbezuinigingen, die mede op aandringen van de Europese Unie worden doorgevoerd.
In het centrum van Athene vuurde de politie traangas af op groepen jongeren toen die stenen begonnen te gooien. De betogers gooiden ook de ramen in van enkele winkels in de omgeving.
Het openbaar leven in Griekenland ligt grotendeels stil door een landelijke staking tegen de bezuinigingen.
tekst ANP, beeld EPA
reacties
Er zijn nog geen reacties geplaatst op dit artikel
3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw
>> 03-02-2012 | 11:39 | <<
HASSELT - Een 83-jarige vrouw heeft met de vervanging van haar onderkaak afgelopen zomer een medische wereldprimeur beet. Het is namelijk voor het eerst dat een 3D-geprinte onderkaak bij een patiënt is ingebracht. Dat maakte de Universiteit van Hasselt (België) donderdag bekend.