Gizmo in top 5 kattennamen

>> 30-08-2010 | 11:13 | Michiel Kerpel <<
 


HEERHUGOWAARD – Gizmo is doorgedrongen tot de top vijf van kattennamen van huisdierenverzekeraar Proteq Dier & Zorg. De naam staat „met stip” op plaats twee.

Dat blijkt uit de jaarlijkse top vijf van honden- en kattennamen van de verzekeraar, die maandag is verschenen.

De Nederlander houdt vast aan traditionele namen voor zijn hond of kat. Ook de afgelopen twaalf maanden was Max voor de hond en Tijger(tje) voor de kat het meest populair.

De top vijf van hondennamen: Max, Luna, Diesel, Bo en Lady.

De top vijf van kattennamen: Tijger(tje), Gizmo, Simba, Luna en Tommy.

De uitkomsten van het onderzoek zijn gebaseerd op een analyse uit het bestand van ongeveer 100.000 lopende polishouders. De nieuwkomers zijn bepaald op basis van de nieuwe invoer in de afgelopen twaalf maanden.

tekst en beeld ANP

 
reacties
Ikk
31 aug 2010 - 06:30
Quote
En ik hou al helemaal niet van katten. Maar ja.. ieder zijn ding hea
thirza
30 aug 2010 - 14:36
Quote
ik vind die namen nog nie eens zo cool,
mij lievelings naam;
honden; sety
poezen; girl
music68
30 aug 2010 - 13:39
Quote
Die van ons heet Elvis, vind ik veel leuker.
reageer
Je reactie zal eerst door de redactie beoordeeld worden voor plaatsing.
Naam (verplicht)
email-adres (verplicht)
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh: € love nlflag
meer uit deze rubriek ...
Video

3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw

>> 03-02-2012 | 11:39 | <<
 
HASSELT - Een 83-jarige vrouw heeft met de vervanging van haar onderkaak afgelopen zomer een medische wereldprimeur beet. Het is namelijk voor het eerst dat een 3D-geprinte onderkaak bij een patiënt is ingebracht. Dat maakte de Universiteit van Hasselt (België) donderdag bekend.

Meer video's