Man slaat kind (2) met hark

>> 26-08-2010 | 07:34 | Martijn den Hollander <<
 

BOXTEL – Een 2-jarig kind uit Best is dinsdagmiddag door een onbekende man in een speeltuin in Boxtel met een hark tegen het hoofd geslagen.

Het jongetje verloor enkele malen het bewustzijn en moest ter observatie in een ziekenhuis worden opgenomen. Dat meldde de politie woensdag.

Het slachtoffer was met zijn broertje in de speeltuin aan het spelen, terwijl zijn moeder in de buurt op familiebezoek was. De moeder, die was afgekomen op het gehuil van haar kind, heeft nog geprobeerd de man aan te spreken. Maar omdat de man zich agressief gedroeg, ging zij snel weg.

Het is onduidelijk waarom de man het kind sloeg, aldus de politie.

tekst en beeld ANP

 
reacties
Er zijn nog geen reacties geplaatst op dit artikel
reageer
Je reactie zal eerst door de redactie beoordeeld worden voor plaatsing.
Naam (verplicht)
email-adres (verplicht)
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh: € love nlflag
meer uit deze rubriek ...
Video

3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw

>> 03-02-2012 | 11:39 | <<
 
HASSELT - Een 83-jarige vrouw heeft met de vervanging van haar onderkaak afgelopen zomer een medische wereldprimeur beet. Het is namelijk voor het eerst dat een 3D-geprinte onderkaak bij een patiënt is ingebracht. Dat maakte de Universiteit van Hasselt (België) donderdag bekend.

Meer video's