‘Zebra’s’ op zebrapaden in Moskou

>> 06-09-2010 | 08:48 | Michiel Kerpel <<
 

MOSKOU – Met zwart-wit geverfde pony’s hoopt de Russische verkeerspolitie automobilisten in Moskou te laten stoppen voor zebrapaden.

Veel bestuurders negeren de oversteekplaatsen voor voetgangers, waardoor gevaarlijke situaties ontstaan. Dat meldde het Russische persbureau Interfax vrijdag.

Dierenbeschermers zijn niet gecharmeerd van de actie met de ‘zebra’s’. Volgens een Russische dierenbeschermster toont het nog eens aan hoe respectloos Russen met dieren omgaan. Recentelijk lieten zakenlui een ezel parachutespringen bij wijze van stunt.

Door de lakse wetgeving rond dierenmishandeling zijn de mannen daarvoor niet veroordeeld.

tekst en beeld ANP

 
reacties
ikke
7 sep 2010 - 07:25
Quote
idd!!!(sarcastisch dn)

"wijnrieandieter" schreef
dat zullen die paarden leuk vinden
wijnrieandieter
6 sep 2010 - 12:27
Quote
dat zullen die paarden leuk vinden
reageer
Je reactie zal eerst door de redactie beoordeeld worden voor plaatsing.
Naam (verplicht)
email-adres (verplicht)
:D :lol: :-) ;-) 8) :-| :-* :oops: :sad: :cry: :o :-? :-x :eek: :zzz :P :roll: :sigh: € love nlflag
meer uit deze rubriek ...
Video

3D-geprinte onderkaak voor hoogbejaarde vrouw

>> 03-02-2012 | 11:39 | <<
 
HASSELT - Een 83-jarige vrouw heeft met de vervanging van haar onderkaak afgelopen zomer een medische wereldprimeur beet. Het is namelijk voor het eerst dat een 3D-geprinte onderkaak bij een patiënt is ingebracht. Dat maakte de Universiteit van Hasselt (België) donderdag bekend.

Meer video's